SINGLE POST

BEКAMENT BB – CRVENA ZVEZDA 34:26 (17:10)

U pretposlednjem kolu ARКUS lige naše rukometašice poražene su od aktuelnog lidera Bekamenta u Aranđelovcu rezultatom 34:26 (17:10).

Domaća ekipa je brzo uspela da napravi prednost od tri gola razlike, a  Crvena zvezda je do 20. minuta prvog poluvremena bila u igri. Bekament je održavao prednost a Zvezda nije iskoristila situacije da se primakne protivniku koji je serijom do tri vezana gola stigao do 17:10 i prelomio meč u svoju korist pred poluvreme.

U drugom delu viđen je isti odnos snaga, Bekament je imao maksimalnih +9 u nekoliko navrata, poslednji put u samom finišu, kada je Zvezda smanjila prednost domaće ekipe i postavila konačan rezultat 34:26.

U poslednjem kolu, koje će se odigrati u subotu, 30.04. sa početkom u 18:30 časova, naš tim dočekuje ekipu Vojvodine.