SINGLE POST

POBEDA ZA KRAJ SEZONE

Rukometašice Crvene zvezde su na Banjici u poslednjem kolu sezone savladale ekipu Vojvodinu rezultatom 36:33 (20:15).

Primetna je bila želja ekipe Vesne Bojković da sezonu završe trijumfalno, na pravi način. U trećem međusobnom duelu protiv Vojvodine, koju predvodi Radan Rovčanin, Zvezdine devojke su uspele da slave.

Vojvodina je na početku prvog poluvremena u dva navrata imala prednost od 1 gola, ali je Crvena zvezda uspela da preokrene rezultat i preuzme kontrolu utakmice u svoju korist, čime je prvi period igre završen rezultatom 20:15.

Gošće su se razbudile početkom drugog poluvremena i uspele da dođu do izjednačenja, serijom od 7:1 u kratkom periodu za rezultat 22:22, ali su i taj nalet odbile crveno-bele i povele 25:22. Zvezda je sa dva brza gola vratila +5 (30:25), a Vojvodina uspela da u finišu utakmice stigne do 34:33. Zvezda je još jednom odolela i sa dva postignuta gola postavila krajnji rezultat utakmice – 36:33.

Naša Andrea Boner proglašena je za najbolju igračicu utakmice!